• Dla wszystkich posiadaczy kotłów marki TORUS przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową.

   

  promocja

 • Negocjuj
 • ARCA
 • Wolf
 • AIR
 • Double V Systemy Pomp Ciepła Sp. z o.o.

  www.doublev.pl

ABC kocioł gazowy kondensacyjny

W naszej ocenie możemy wskazać cztery główne kryteria jakimi należy się kierować przy wyborze kotła kondensacyjnego:

a) ciężar . Kotły wykonane z materiałów szlachetnych, takich jak mosiądz, stal nierdzewną, miedź, ważą około 40 kg (25 kW) .Kotły zbudowane ze słabych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, ważą znacznie mniej(około 30 kg)

b) pochodzenie. Pochodzenie produktu wielokrotnie nie jest jednoznaczne z lokalizacją centrali producenta, należy zawsze sprawdzać miejsce produkcji czyli : „Made in ...”. Często za szyldem renomowanych marek kryją się produkty z Chin czy Turcji .

c) cena części zamiennych. Firma, która działa w sposób transparentny bez problemu przekazuje /publikuje cenniki swoich części zamiennych. Należy również sprawdzić, czy istnieją standardowe części, a nie „specjalne”, czyli są one łatwo dostępne na rynku a konsumenci nie są zmuszeni do zakupu części zamiennych tylko u producenta.

d) przekaz reklamowy. Jeśli komunikacja opiera się głównie na aspektach emocjonalnych, zwraca uwagę klienta na aspekty nie związane z właściwościami produktu, podkreśla się zabiegi wizualne np. wizerunki bawiących się dzieci , uśmiechniętych modeli czy szczęśliwej rodziny, jest bardzo prawdopodobne, że celem zabiegu marketingowego, staje się odwrócenie uwagi klienta.

Zasadniczo kupując produkt o znanej międzynarodowej marce, oraz niskiej cenie, może okazać się nietrafnym wyborem. Późniejsza analiza zakupu może odkryć iż produkt był montowane z tanich składników i mało dostępnych na rynku lub nawet dedykowanych do tego konkretnego modelu.

 

Odważny wybór: PRODUKT

 

Inwestowanie w jakość produktu ma zwrot tylko w perspektywie średnio- i długoterminowej.

Obecna sytuacja rynkowa sprzyja produkcji i promocji urządzeń w okresie krótkoterminowym. Niestety taka polityka wiąże się z cięciem kosztów produkcji oraz zastępowaniem podzespołami o niższej żywotności i przesunięciem części zysków w sferę późniejszej sprzedaży części zamiennych.

Dlatego właśnie marketing wielkich marek opiera się na reklamie ogólnej.

Arca, jest natomiast firmą która w sposób odważny i odpowiedzialny w stosunku do klienta postawiła na jakość produktu oraz użyte podzespoły.

Ten wybór jest doceniany przez instalatorów partnerskich

Jak wspomniano powyżej, o jakość kotła ściennego świadczą w dużej mierze zamontowane podzespoły, przykładem może być tutaj poniższy zespół hydrauliczy.

 

Agregat hydrauliczny 2015.jpg

 

 

- wymiennik antywapienny typu Monotube

- Szybka funkcja ciepłej wody

- opatentowany stabilizator przepływu

- izolacja w celu zmniejszenia strat ciepła.

 

Wewnętrznego Grupy nuovo.jpg

TECHNOLOGIA kondensacji ARCA

 

Kotły Pixel C, marki Arca oferują najlepszą wydajność sezonową oraz cykliczną z swojej kategorii. Kotły kondensacyjne ARCA z podwójnym wymiennikiem ciepła nie wymagają post cyrkulacji,

(z wynikającym z tego rozpraszania ciepła) generuje to dodatkowe oszczędności na poziomie 10% w ciągu roku

Cała gama kotłów ARCA została wyposażona w podzespoły wykonane z wysokiej jakości materiałów , takich jak miedź, mosiądz, stal nierdzewna.

Udoskonaloną konstrukcja, z cyfrowym sterowaniem, agregatem hydraulicznym z mosiądzu, podwójnym kondensacyjnym (miedź-aluminium ) wymiennikiem ciepła, charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością, i niezawodnością.

 

1scambiatore.png

Kotły kondensacyjne

Pixel 25 FC - 2 funkcyjny kondensacyjny Pixel 25 FC - 2 funkcyjny kondensacyjny
Producent: ARCA
Cena:

5 307,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl