• Dla wszystkich posiadaczy kotłów marki TORUS przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową.

   

  promocja

 • Negocjuj
 • ARCA
 • Wolf
 • AIR
 • Double V Systemy Pomp Ciepła Sp. z o.o.

  www.doublev.pl

 Piecyki z płaszczem wodnym na pelet:

wyszukana estetyka, funkcjonalność i oszczędność

 

 Piecyki wodne opalane peletem EdilKamin: ekologiczne i oszczędne ogrzewanie na miarę naszych czasów.  Autonomia i funkcjonalność  na wymiar Twojego domu lub mieszkania, w szerokiej gamie modeli i obudów stalowych, ceramicznych lub steatytowych, które dodatkowo zwiększają estetyczne walory naszych urządzeń.

Piecyk wodny na pelet ogrzeje wodę do instalacji centralnego ogrzewania lub do celów sanitarnych, może być  podłączony do istniejącej instalacji, a jego funkcje da się zaprogramować tak, by zoptymalizować osiągi i zwiększyć oszczędności.

Łatwe w instalacji, wymagają jedynie przewodu spalinowego o średnicy 8 cm,  piecyki wodne na pelet Edilkamin nadają się doskonale do mieszkań i domów wielorodzinnych, gdyż nie wymagają komina ani innych specjalnych przeróbek istniejących pomieszczeń. Tanie i ekologiczne paliwo pelet pozwala użytkownikowi zaoszczędzić na kosztach eksploatacji w pełnym komforcie.

 

 Schemat

 

 

Ciepłe kaloryfery i gorąca woda taniej niż myślisz

 

Piecyk wodny na pelet ogrzeje cały dom. Może być podłączony do istniejącej instalacji i zasilać wszystkie kaloryfery. Może wytwarzać ciepłą wodę użytkową, a dzięki pełnemu zautomatyzowaniu procesu spalania peletu jest wyjątkowo sprawny, uniwersalny i ekonomiczny.

Tanie grzanie

Piecyk wodny na pelet jest niezwykle łatwy w montażu, wystarczy przewód kominowy o średnicy 8 cm, co sprawia że może być wykorzystywany także w mieszkaniach, apartamentowcach i innego rodzaju zabudowie wielorodzinnej.
Korzystając z ekologicznego paliwa, jakim jest pelet możesz zaoszczędzić nawet ponad 1000 złotych na sezon.

OGRZEWAJĄC PELETEM MOŻESZ NAPRAWDĘ ZAOSZCZĘDZIĆ

Do ogrzania 100 m² domu czy mieszkania potrzeba średnio około 1500 m³ gazu, porównaj koszt  zakupu 2600 kg, a uzyskasz odpowiedź. Z termopiecykiem Edilkamin ogrzejesz i zaoszczędzisz.

opał

Porównanie średnich kosztów sezonowych ogrzewania gazowego i peletem na przykładzie mieszkania lub domu o powierzchni 100 m2

PELET - PRAKTYCZNE PALIWO PRZYSZŁOŚCI


Pelet jest produkowany z czystych, sprasowanych na specjalnej maszynie trocin drewnianych. Ma on postać drobnych, wydłużonych wałeczków o długości przeciętnie 1,5-2 cm i 6 mm średnicy. Ze względu na dużą gęstość paliwo to charakteryzuje wysoka kaloryczność, rzędu 4.000-4.500 kcal/kg.

Niska wilgotność (poniżej 12 %) oraz wysoka gęstość i regularność tego materiału, oraz fakt, że do jego produkcji używa się wyłącznie czystych odpadów drewnianych, bez dodatku substancji chemicznych, klejów czy lakierów sprawiają, że pelet jest jednym z najbardziej ekologicznych paliw.

Jest to równocześnie paliwo bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwe do przechowywania oraz zapewniające długą autonomię zasilanych urządzeń. Autonomia piecyka jest monitorowana elektronicznie za pomocą nowoczesnego panelu sterowniczego, na którym ustawiamy wszelkie parametry funkcyjne piecyka, programując w zależności od potrzeb godziny i tryb pracy urządzeńa na poszczególne dni tygodnia.

Piecyk na pelet Edilkamin to rozwiązanie, jakiego szukasz: komfortowe i ekologiczne ogrzewanie na Twoich warunkach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl